Озеленення

Плануючи озеленення ділянки, пам’ятайте про те, що потрібно підбирати рослини, яким комфортно буде рости і розвиватися в умовах клімату вашого регіону. Приймаючи рішення про озеленення ділянки, почніть з висаджування чагарників і дерев, використовуючи власну паперову схему. Покладіть доріжки в саду, видаліть бур’яни і найголовніше – підготуйте грунт для подальших насаджень, у разі потреби потрібно поліпшити родючість грунту.
Лідерами в озелененні ділянок є низькорослі сланкі троянди, які цвітуть кілька разів на рік красивими квітками. Не менш популярна лаванда, яка особливо добре себе почуває в жарку погоду. Серед хвойних особливою популярністю користується ялівець та туя, які представлені декількома видами і здатні стати справжньою прикрасою ділянки біля будинку.
Серед листяних чагарників можна виділити барбарис, верес, лапчатку, самшит та інші.
Невибагливі рослини, за допомогою яких можна прикрасити сад – це алиссум, бородань, звіробій, а також багаторічні: герань, лілійники, півники, дзвоники, півони та інші.
Вертикальне озеленення – це підбір витких рослин, з допомогою яких прикрашають паркани, арки, фасади будівель. Сюди відносять багаторічні рослини такі як клематіси, троянди що в’ються, гліцинії, декоративний виноград, декоративна жимолость та інші.

Озеленення

Плануючи озеленення ділянки, пам’ятайте про те, що потрібно підбирати рослини, яким комфортно буде рости і розвиватися в умовах…

детальніше