Озеленення

Плануючи озеленення ділянки, пам’ятайте про те, що потрібно підбирати рослини, яким комфортно буде рости і розвиватися в умовах клімату вашого регіону. Приймаючи рішення про озеленення ділянки, почніть з висаджування чагарників і дерев, використовуючи власну паперову схему. Покладіть доріжки в саду, видаліть бур’яни і найголовніше – підготуйте грунт для подальших насаджень, у разі потреби потрібно поліпшити родючість грунту.
Лідерами в озелененні ділянок є низькорослі сланкі троянди, які цвітуть кілька разів на рік красивими квітками. Не менш популярна лаванда, яка особливо добре себе почуває в жарку погоду. Серед хвойних особливою популярністю користується ялівець та туя, які представлені декількома видами і здатні стати справжньою прикрасою ділянки біля будинку.
Серед листяних чагарників можна виділити барбарис, верес, лапчатку, самшит та інші.
Невибагливі рослини, за допомогою яких можна прикрасити сад – це алиссум, бородань, звіробій, а також багаторічні: герань, лілійники, півники, дзвоники, півони та інші.
Вертикальне озеленення – це підбір витких рослин, з допомогою яких прикрашають паркани, арки, фасади будівель. Сюди відносять багаторічні рослини такі як клематіси, троянди що в’ються, гліцинії, декоративний виноград, декоративна жимолость та інші.

Благоустрій

Гармонійне поєднання з усіма архітектурно-планувальними елементами вашого саду – головне завдання наших фахівців.

детальніше