Створення водойм

Першим завданням, яке перед нами стоїть, це вибір форми водоймища та перенесення цієї форми на поверхню грунту. Для більш точної роботи можна використовувати розмічальний шнур, так само дуже часто форму прорисовують за допомогою піску, розсипаючи його тонкою лінією по поверхні землі. Для того, щоб водоймище більше нагадувало природне, краще створювати його з хвилястою береговою лінією і неправильною формою. Важливим фактором є глибина водоймища, вона визначається в залежності від мети призначення водоймища. Якщо ви хочете, щоб в ньому плавали рибки, то потрібно задавати глибину не менше 1,2 м. Ще одним і дуже важливим технологічним процесом при створенні водоймища, є наявність поглиблення на дні для насоса, за допомогою якого вода буде повністю викачуватися.

Після узгодження з замовником форми, розмірів і глибини водойми можна приступати до роботи над його створенням.

Проводимо виїмку грунту, згідно заданій формі. Стіни водоймища викопуємо під кутом для того, щоб в зимовий період замерзла вода не розчавила його стіни.

Після приступаємо до армування стін і дна водоймища. Армування бажано робити подвійним.

Далі приступаємо до бетонування. Товщина шару бетону повинна бути не менше 20 см. Важливо знати, що заливка залізобетонної чаші повинна проводитися монолітним способом з підготовкою поверхні бетону для нанесення гідроізоляції. Через 15-20 днів після заливки бетонної чаші наноситься другий шар еластичної гідроізоляції.

Після нанесення гідроізоляції проводять облицювання стін водоймища, укладку дна, і пристрій берегової лінії водоймища.

 

 

Аерація газону

У нас появилася нова послуга,аерація газону,за допомогою якої ваш газон буде виглядати ще краще

детальніше